Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Jak wybrać najlepszy hotel na wakacje? Oto 5 przydatnych wskazówek

przytulnynocleg

Blog przytulny nocleg

menu

  1. Strona Główna
  2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

  1. Księga Gości 0
  2. Dodaj do Księgi

Mój profil

Turysta pisze bloga

Opis bloga

Blog przytulny nocleg

mój avatar

archiwum

    2017
    Wrzesień

linki

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 2867 osób

Jak wybrać najlepszy hotel na wakacje? Oto 5 przydatnych wskazówek

Istnieje szereg czynników, które trzeba uwzględniać szukając odpowiedniego hotelu na wakacje lub rozmowy biznesowe. Poniżej postaram się opowiedzieć Ci o pięciu z nich, które uważam za najważniejsze.

Miejsce

Powinieneś zarezerwować miejsce w takim hotelu, który będzie w miarę blisko położony Twego celu podróży. Jeżeli wybierasz się na ferie i zamierzasz wiele czasu spędzić na plaży to powinieneś pomyśleć o zakwaterowaniu w pobliżu morza. Po ograniczeniu ilości hoteli, w następnej kolejności powinieneś uwzględnić to, czy w okolicy znajdują się atrakcyjne miejsca dla turysty: restauracje, sklepy, pralnie.

Udogodnienia

Przed udaniem się do konkretnego hotelu powinieneś dowiedzieć się wszystkiego o usługach świadczonych poprzez obsługę hotelową. Musisz określić, które usługi są dla Ciebie bardzo ważne i wybrać takie miejsce zakwaterowania, aby wszystkie Twoje potrzeby zostały zaspokojone. Do takich udogodnień hotelowych zaliczyć można usługi transportowe, pralnię, basen, bezprzewodowe łącze internetowe, dobrze zaopatrzoną siłownię lub bliskość restauracji.

Oceny i recenzje

Dużo opinii odnośnie danego miejsca znaleźć można w Internecie. To nieoceniony zasób, w którym prędko znajdziesz recenzje i ocenę danego hotelu. Sprawdź jaka jest reputacja danego miejsca.

Cena, rabaty i promocje

Mądrze jest wybrać hotel, który za jak najmniejsze pieniądze proponuje jak najwięcej usług. Pod uwagę winieneś wziąć również te kwestie, które najbardziej Ci się przydadzą podczas podróży. Zapytaj również o dostępność ofert specjalnych.

Parking i połączenia komunikacyjne

Zastanów się w jaki sposób będziesz się przemieszczał w docelowym miejscu Twej podróży. Dowiedz się, jaki typ transportu publicznego osiągalny jest w pobliżu hotelu i przemyśl czy nie kłóci się to z Twoimi planami. Jeżeli masz zamiar wypożyczyć samochód to wybierz taki hotel, który będzie oferował miejsce parkingowe swoim klientom.

Hotelem, który łączy wszystkie te istotne zalety jest Modus. Więcej dowiedziesz się z poniższych stron:

Hotel Modus*** w Mikołowie

Hotel w Rudzie Śląskiej 10 min Hotel Modus - prezentacja pokoi

https://g.co/kgs/u4PKHi - mapka dojazdu

http://noclegi-slask.pl - baza noclegowa, informator noclegowy

Ceny za pokój:

pokój 1 os 159 zł ze śniadaniem

pokój 2 os 209 zł ze śniadaniem

pokój 2 os 249 zł z sauną ze śniadaniem

pokój LUX 2 os 359 zł z sauną ze śniadaniem

tel. +48723151222


Głosuj (0)
645564876546 14:50:07 19/09/2017 [Powrót] Komentuj