Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Jak zarezerwować hotel w najniższe cenie?

przytulnynocleg

Blog przytulny nocleg

menu

  1. Strona Główna
  2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

  1. Księga Gości 0
  2. Dodaj do Księgi

Mój profil

Turysta pisze bloga

Opis bloga

Blog przytulny nocleg

mój avatar

archiwum

    2017
    Wrzesień

linki

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 2867 osób

Jak zarezerwować hotel w najniższe cenie?

Negocjowanie ceny noclegu w hotelu podczas podróży nie jest takie uciążliwe jak może Ci się to wydawać. W tym wpisie postaram się opowiedzieć Ci sposoby, dzięki którym uzyskasz atrakcyjniejszą cenę na swój nocleg.

Wcześniejsza rezerwacja jest jednym z najlepszych sposobów na zdobycie rabatów. Im wcześniej zarezerwujesz pokój w hotelu tym więcej zniżki możesz otrzymać. W ten sposób hotele administrują osiągalnym miejscem, ażeby uzyskać jak najwyższe przychody.

Także rezerwacja pokoju w ostatniej chwili może wiązać się ze sporymi korzyściami. Jeśli w danym momencie hotel nie jest wypełniony, dla właściciela korzystniej jest na parę pokoi udzielić opustu. Jeżeli nie jesteś nadto wybredny, to rezerwacja miejsca w ostatniej chwili może zadziałać na Twoją korzyść.

Unikaj podróżowania w czasie świąt religijnych, państwowych bądź dni wolnych od nauki w szkole. W tych okresach obserwuje się zwiększony popyt na zakwaterowanie, co nieraz prowadzi do podwyższenia cen pokoi.

Jeśli możesz dowolnie wybrać sobie czas podróży, to stroń od okresów szczytowych. Jeżeli wybierasz się na plażę bądź jaką tropikalną wyspę taki czas będzie przypadał na środek lata. Tak samo, stroń od środka zimy jeżeli wybierasz się na narty.

Rezerwacja pokoju na dużo dni nieraz skutkuje zniżką. Płacąc z góry za tydzień z pewności uda się osiągnąć chociaż jeden dzień gratis lub przykładowo gratisowe śniadania. Dużo hoteli proponuje takie upusty, aby zachęcić klientów do jak najdłuższego pobytu. Dla właściciela bardziej intratne jest zameldowanie jednej osoby na kilka dni niż kilka osób po jednym dniu.

Poważnych upustów można oczekiwać rezerwując miejsce w ciągu tygodnia. Jest to w szczególności widoczne w miejscach, które są tłumnie odwiedzane w weekendy. Cena hotelu w piątek i sobotę może być nawet dwukrotnie wyższa niż w środę czy czwartek.

Hotel w rewelacyjnej cenie z dostępem do restauracji i sali konferencyjnej znajdziesz na:

Pokoje wyposażone w SAUNY

Hotel Modus Tychy 10 min - prezentacja pokoi

https://g.co/kgs/u4PKHi - mapka dojazdu

http://noclegi-slask.pl - baza noclegowa, informator noclegowy

Ceny za pokój:

pokój 1 os 159 zł ze śniadaniem

pokój 2 os 209 zł ze śniadaniem

pokój 2 os 249 zł z sauną ze śniadaniem

pokój LUX 2 os 359 zł z sauną ze śniadaniem

tel. +48723151222

 


Głosuj (0)
645564876546 14:49:09 19/09/2017 [Powrót] Komentuj